Populære varer
-

Sif Jakobs Princess round ørestikker i forgyldt med pink cubic zirkonia Ø 3 mm
kr. 399,00 -

Ole Lynggaard hjertelås i 18 kt. guld med 60 brillanter, ialt 0,46ct.
kr. 36.900,00 -

Mads Z Four Seasons Autumn 14 kt. guld ørestikker
kr. 8.950,00 -

CERTINA DS Action Powermatic 80 herreur i stål med lænke, blå skive
kr. 6.900,00 -
Tilbud!

Hultquist Golden Cosmo forgyldt halskæde med ferskvandperler og zirkoner
Den oprindelige pris var: kr. 800,00.kr. 480,00Den aktuelle pris er: kr. 480,00. -

Certina DS automatic, cremehvid skive med sort læderrem
kr. 17.400,00 -

Sif Jakobs Ferrara forgyldt halskæde med vedhæng og hvide zirkoner
kr. 999,00 -

INEX DAMEUR – BICOLOR MED LÆNKE
kr. 898,00
Blossom Copenhagen øreringe i forgyldt med lyseblå cubiske zirkoner
kr. 895,00
Super flotte øreringe fra Blossom Copenhagen. Creolerne er lavet i guldbelagt sterling sølv med lyseblå kubiske zirkoner på forsiden af creolen. Øreringene sidder fast på øret med en ørestik.
> … læs mere her
Beskrivelse
Blossom Copenhagen øreringe i forgyldt med lyseblå cubiske zirkoner Varefakta
- Navn: Blossom Copenhagen øreringe i forgyldt med lyseblå cubiske zirkoner
- Pris: kr. 895.00
- Mærke: Blossom
- Prisgaranti: Ja
- Fri Fragt: Ja
- Direkte link
- Fortrydelsesret: 14 dage
Mange leder efter den billigste Blossom Copenhagen øreringe i forgyldt med lyseblå cubiske zirkoner på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: gå til shop
Køb Blossom Copenhagen øreringe i forgyldt med lyseblå cubiske zirkoner for kun kr. 895.00 allerede i dag, så sendes den direkte hjem til dig.
Blossom Copenhagen øreringe i forgyldt med lyseblå cubiske zirkoner fra Blossom
Blossom Copenhagen øreringe i forgyldt med lyseblå cubiske zirkoner fås sammen med en masse andre varer lige her i shoppen i kategorien Smykker > Øreringe > Øreringe. Du bliver ved købet også tildelt lovpligtige 14 dages returret der sikrer dig, hvis du mod forventning skulle fortryde købet af din vare. Her i Danmark er der mange, der køber deres Blossom Copenhagen øreringe i forgyldt med lyseblå cubiske zirkoner fra den meget brugte forhandler Guldsmed Østergaard, der er blandt de førende i Norden inden for branchen. I det store udvalg af varer går mange på jagt efter deres mål, og der kan klikkes køb på det produkt på denne side. Når der handles i webshop kan priserne findes lavere end i butikker- det er effekten af, at den attraktive adresse på strøget ikke er nødvendig, og man dermed sparer meget på huslejen.
Blossom Copenhagen øreringe i forgyldt med lyseblå cubiske zirkoner kun kr. 895.00
Du skal have i tankerne, når du handler online, giver de dig lidt bedre rettigheder, så du på nogle områder er bedre stillet, end hvis du handler I fysiske butikker. Webshop skal følge dansk lov, der giver 14 dages retrret. efter du har købt dine varer, og nogle webshops har valgt at give mere og nogle giver endda et helt års returret. En anden fordel ved online shops er, at alle varer og priser ligger online, og priser og betingelser er let for dig at sammenligne, i den store skov af webshops, der er derude. Din sammenligning kan du rent faktisk lave på alle tider af døgnet, så længe du er online. Tænk også på, at ved at handle online, så slipper du helt for, at varens pris er forskellige fra skiltet og til kasseapparatet, så du skal stå i kø bagefter for at få den rigtige pris. Shoppen sender din produkter til din adresse, medmindre du vælger at få dem sendt til din arbejdsadresse, så du kan vælge det, det er lettes for dig. Hvor mange gange har du stået i kø i en butik – det er slut nu, når du handler online køer er en saga blot, her er det direkte til kassen og betale med det samme, så slip for de sædvanlige forkerte valg af kø – man vælger altid den langsomste.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.











21 reviews for Blossom Copenhagen øreringe i forgyldt med lyseblå cubiske zirkoner