Populære varer
-

Sif Jakobs Princess round ørestikker i forgyldt med pink cubic zirkonia Ø 3 mm
kr. 399,00 -

Ole Lynggaard hjertelås i 18 kt. guld med 60 brillanter, ialt 0,46ct.
kr. 36.900,00 -

Mads Z Four Seasons Autumn 14 kt. guld ørestikker
kr. 8.950,00 -

CERTINA DS Action Powermatic 80 herreur i stål med lænke, blå skive
kr. 6.900,00 -
Tilbud!

Hultquist Golden Cosmo forgyldt halskæde med ferskvandperler og zirkoner
Den oprindelige pris var: kr. 800,00.kr. 480,00Den aktuelle pris er: kr. 480,00. -

Certina DS automatic, cremehvid skive med sort læderrem
kr. 17.400,00 -

Sif Jakobs Ferrara forgyldt halskæde med vedhæng og hvide zirkoner
kr. 999,00 -

INEX DAMEUR – BICOLOR MED LÆNKE
kr. 898,00
Studio Z Tangled øreringe i sterling sølv med perler
kr. 595,00
Super flotte Tangled øreringe fra Studio Z. Øreringene er lavet i sterling sølv med elegante ferskvandsperler.Super flotte Tangled øreringe fra Studio Z. Øreringene er lavet i sterling sølv med elegante ferskvandsperler.
> … læs mere her
Beskrivelse
Studio Z Tangled øreringe i sterling sølv med perler Varefakta
- Navn: Studio Z Tangled øreringe i sterling sølv med perler
- Pris: kr. 595.00
- Mærke: Studio Z
- Prisgaranti: Ja
- Fri Fragt: Ja
- Direkte link
- Fortrydelsesret: 14 dage
Mange leder efter den billigste Studio Z Tangled øreringe i sterling sølv med perler på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: gå til shop
Køb Studio Z Tangled øreringe i sterling sølv med perler for kun kr. 595.00 allerede i dag, så sendes den direkte hjem til dig.
Studio Z Tangled øreringe i sterling sølv med perler fra Studio Z
Studio Z Tangled øreringe i sterling sølv med perler er en af de håndplukkede varenumre her i shoppen i kategorien Nyheder. Husk du får hele lovpligtige 14 dages returret som er en fin sikkerhed for dig, hvis du nu fortryder dig køb af din vare. Det er efterhånden velkendt at online shoppere køber deres Studio Z Tangled øreringe i sterling sølv med perler hos den populære shop Guldsmed Østergaard, der virkelig har samlet toppen af de mest populære varer. Blandt alle varerne i shoppen finder mange det de leder efter, deriblandt også produktet er på siden. Købes der ind i online webshops er priserne bedre- fordi webshoppen ikke har udgifter til en fysisk butik.
Studio Z Tangled øreringe i sterling sølv med perler kun kr. 595.00
Når du handler online, begunstiges du af bedre rettigheder, så du på nogle områder er bedre stillet, end hvis du handler I fysiske butikker. Den danske lovgivning giver dig 14 dages returret. når produkterne er købt online, og i nogle tilfælde giver shoppen endda mere og det kommer dig tilgode som forbruger. Oveni returretten har du online også et ret stort udvalg af varer og shops, og prissammenlignen er let at foretage, blandt de mange udbydere af varer, der findes online. Og i dag kan du uden videre sammenligne priser så snart du lige har fem minutter, og sidder ved computeren eller med din telefon. Ved at købe dine varer online, slipper du for, at du ikke kan bære alle din varer på én gang og skal gå flere gange frem og tilbage til bilen. Når du har købt dine varer, sendes de til din adresse, hvis du ikke har valgt at få dem sendt hen til dit arbejde, og det giver en god fleksibilitet for dig. Den irriterende kassekø undgår du ved at handle online så gå bare direkte til kassen, når du har fundet dine varer, og betal med det samme, så slip for de sædvanlige forkerte valg af kø – man vælger altid den langsomste.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.











95 reviews for Studio Z Tangled øreringe i sterling sølv med perler