7876 8672 - Denne side er et produktkatalog og linker til shops med produkterne [email protected]
Vælg en side

Georg Jensen Signature Diamond 1652E halskæde i 18 kt rødguld

Varenummer (SKU): 20001501 Kategori: Tag:
Flere billeder

kr. 19.900,00

(29 kundeanmeldelser)

Virkelig smuk halskæde fra Georg Jensen Signature Diamonds serie. Kæden er en ankerkæde i 18 karat rødguld der kan justeres i længden 41 cm/43 cm/45 cm. Fastmonteret i kæden sidder tre vedhæng hvor der er isat funklende brillanter på i alt 0,47ct tw.vs. … læs mere her

Er Georg Jensen Signature Diamond 1652E halskæde i 18 kt rødguld på lager?

Annonce
Køb Georg Jensen Signature Diamond 1652E halskæde i 18 kt rødguld

Beskrivelse

Georg Jensen Signature Diamond 1652E halskæde i 18 kt rødguld Varefakta

  • Navn: Georg Jensen Signature Diamond 1652E halskæde i 18 kt rødguld
  • Pris: kr. 19900.00
  • Mærke: Georg Jensen
  • Prisgaranti: Ja
  • Fri Fragt: Ja
  • Direkte link
  • Fortrydelsesret: 14 dage

Mange leder efter den billigste Georg Jensen Signature Diamond 1652E halskæde i 18 kt rødguld på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: gå til shop

Køb Georg Jensen Signature Diamond 1652E halskæde i 18 kt rødguld for kun kr. 19900.00 allerede i dag, så sendes den direkte hjem til dig. 

Georg Jensen Signature Diamond 1652E halskæde i 18 kt rødguld fra Georg Jensen

Georg Jensen Signature Diamond 1652E halskæde i 18 kt rødguld kan på grund af dens store popularitet nu findes i kategorien Anledning > Student. Du bliver ved købet også tildelt lovpligtige 14 dages returret med når du køber din vare. Den gode service betyder at rigtig mange i Danmark køber deres Georg Jensen Signature Diamond 1652E halskæde i 18 kt rødguld hos onlineshoppen Guldsmed Østergaard, der har alle de efterspurgte varer i deres sortiment. I det store udvalg af varer går mange på jagt efter deres mål, og der er det oplagte valg produktet er på siden. Når der handles i webshop er priserne mere attraktive end i butikkerne- fordi webshoppen ikke har udgifter til en fysisk butik.

Georg Jensen Signature Diamond 1652E halskæde i 18 kt rødguld kun kr. 19900.00

Hvis du shopper online, er der bedre fordele, så du på nogle områder er bedre stillet, end hvis du handler I fysiske butikker. Alle danske webshops skal jævnfør loven give 14 dages returret. når dine varer købes i en shop, der findes også shops, der er endnu bedre og giver mere og forlænger din returret til mere end de 14 dage. Når webshops ligger online, får du med et par klik et stort udvalg , og priser og betingelser er let for dig at sammenligne, iblandt alle de shops der sælger det, du er ude efter. Du kan oven i købet gøre det når du sidder på toilettet med din mobiltelefon. En anden ting du også slipper for, at være afhængig af at nå at handle i butikkens åbningstid. Når du har købt dine varer, sendes de til din adresse, eller du kan bede dem om at sende til dit arbejde i stedet for, du skal bare huske at vælge den rigtige adresse. Webshops har ikke en kø som i butikker eller supermarkeder så gå let og ubesværet direkte til kassen, når du er færdig med at handle, så slip for de sædvanlige forkerte valg af kø – man vælger altid den langsomste.

29 reviews for Georg Jensen Signature Diamond 1652E halskæde i 18 kt rødguld

    Vær den første til at anmelde “Georg Jensen Signature Diamond 1652E halskæde i 18 kt rødguld”