Populære varer
-

Sif Jakobs Princess round ørestikker i forgyldt med pink cubic zirkonia Ø 3 mm
kr. 399,00 -

Ole Lynggaard hjertelås i 18 kt. guld med 60 brillanter, ialt 0,46ct.
kr. 36.900,00 -

Mads Z Four Seasons Autumn 14 kt. guld ørestikker
kr. 8.950,00 -

CERTINA DS Action Powermatic 80 herreur i stål med lænke, blå skive
kr. 6.900,00 -
Tilbud!

Hultquist Golden Cosmo forgyldt halskæde med ferskvandperler og zirkoner
Den oprindelige pris var: kr. 800,00.kr. 480,00Den aktuelle pris er: kr. 480,00. -

Certina DS automatic, cremehvid skive med sort læderrem
kr. 17.400,00 -

Sif Jakobs Ferrara forgyldt halskæde med vedhæng og hvide zirkoner
kr. 999,00 -

INEX DAMEUR – BICOLOR MED LÆNKE
kr. 898,00
Sif Jakobs Domenica dameur i sølv med rød skive og kubisk zirkonia
kr. 2.099,00
Virkelig smuk Domenica dameur fra Sif Jakobs. Uret er lavet i rustfrit stål, poleret og børstet overflade med safirglas og bordeaux sunray-urskive, dekoreret med hvide zirkoner. Vandtæt 50 m. Urværk Miyota.Virkelig smuk Domenica dameur fra Sif Jakobs. Ure … læs mere her
Beskrivelse
Sif Jakobs Domenica dameur i sølv med rød skive og kubisk zirkonia Varefakta
- Navn: Sif Jakobs Domenica dameur i sølv med rød skive og kubisk zirkonia
- Pris: kr. 2099.00
- Mærke: Sif Jakobs
- Prisgaranti: Ja
- Fri Fragt: Ja
- Direkte link
- Fortrydelsesret: 14 dage
Mange leder efter den billigste Sif Jakobs Domenica dameur i sølv med rød skive og kubisk zirkonia på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: gå til shop
Køb Sif Jakobs Domenica dameur i sølv med rød skive og kubisk zirkonia for kun kr. 2099.00 allerede i dag, så sendes den direkte hjem til dig.
Sif Jakobs Domenica dameur i sølv med rød skive og kubisk zirkonia fra Sif Jakobs
Sif Jakobs Domenica dameur i sølv med rød skive og kubisk zirkonia er ret populær blandt alle vores varer i onlineshoppen i den godt sælgende kategori Ure > Dameure > Dameur med lænke. Du får også hele lovpligtige 14 dages returret der sikrer dig, hvis du mod forventning skulle fortryde købet af din vare. Det er snart allemandsviden at man helst køber sin Sif Jakobs Domenica dameur i sølv med rød skive og kubisk zirkonia ved den velkendte shop Guldsmed Østergaard, der virkelig har samlet toppen af de mest populære varer. Her i online shoppens kæmpe udvalg kan du helt sikkert finde noget du kan li, deriblandt også dette produkt. Når der handles i webshop er varerne billigere- når webshoppen sparer de penge som en almindelig butik bruger, så kommer det dig til gode.
Sif Jakobs Domenica dameur i sølv med rød skive og kubisk zirkonia kun kr. 2099.00
Shoppes der produkter online, får du andre fordele, fordi webshops er underlagt en lovgivning, de skal følge. Dansk lov kræver af webshoppen, at de skal give dig 14 dages returret. når dine varer købes i en shop, der er endda shops, der vælger at give mere for at skille sig ud fra konkurrenterne i markedet. At webshops har alt liggende klar til dig online, betyder også at deres priser online, som gør det let at sammenligne priser, uden af være afhængig af, at det skal være tæt på din bopæl. Og du kan endda gøre det når du har lyst, uden at være afhængig af butikkers åbningstider. Du får også en anden stor fordel, når du shopper online, og det er du slipper for, at være afhængig af at nå at handle i butikkens åbningstid. Shoppen sender din produkter til din adresse, medmindre du vælger at få dem sendt til din arbejdsadresse, og det giver en god fleksibilitet for dig. Hvor mange gange har du stået i kø i en butik – det er slut nu, når du handler online køen er der slet ikke, når du handler online, så spilder du ikke din tid på at vente på fru Hansen, der lige skal spørge om, hvad hver enkelt ting koster.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.











11 reviews for Sif Jakobs Domenica dameur i sølv med rød skive og kubisk zirkonia