Populære varer
-

Sif Jakobs Princess round ørestikker i forgyldt med pink cubic zirkonia Ø 3 mm
kr. 399,00 -

Ole Lynggaard hjertelås i 18 kt. guld med 60 brillanter, ialt 0,46ct.
kr. 36.900,00 -

Mads Z Four Seasons Autumn 14 kt. guld ørestikker
kr. 8.950,00 -

CERTINA DS Action Powermatic 80 herreur i stål med lænke, blå skive
kr. 6.900,00 -
Tilbud!

Hultquist Golden Cosmo forgyldt halskæde med ferskvandperler og zirkoner
Den oprindelige pris var: kr. 800,00.kr. 480,00Den aktuelle pris er: kr. 480,00. -

Certina DS automatic, cremehvid skive med sort læderrem
kr. 17.400,00 -

Sif Jakobs Ferrara forgyldt halskæde med vedhæng og hvide zirkoner
kr. 999,00 -

INEX DAMEUR – BICOLOR MED LÆNKE
kr. 898,00
Georg Jensen 2025 Heritage øreclips i sølv
kr. 1.975,00
Super smukke øreclips fra Georg Jensens Heritage kollektion. Øreringene er lavet i sterling sølv og er designet af Georg Jensen Design Team.Super smukke øreclips fra Georg Jensens Heritage kollektion. Øreringene er lavet i sterling sølv og er designet af … læs mere her
Beskrivelse
Georg Jensen 2025 Heritage øreclips i sølv Varefakta
- Navn: Georg Jensen 2025 Heritage øreclips i sølv
- Pris: kr. 1975.00
- Mærke: Georg Jensen
- Prisgaranti: Ja
- Fri Fragt: Ja
- Direkte link
- Fortrydelsesret: 14 dage
Mange leder efter den billigste Georg Jensen 2025 Heritage øreclips i sølv på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: gå til shop
Køb Georg Jensen 2025 Heritage øreclips i sølv for kun kr. 1975.00 allerede i dag, så sendes den direkte hjem til dig.
Georg Jensen 2025 Heritage øreclips i sølv fra Georg Jensen
Georg Jensen 2025 Heritage øreclips i sølv fås sammen med en masse andre varer lige her i shoppen i vores gruppe af varer Smykker > Øreringe > Øreclips. Når du bestiller her får du lovpligtige 14 dages returret hvis du skulle fortryde dit køb din vare. Mange er udmærket klar over, at man køber din Georg Jensen 2025 Heritage øreclips i sølv i webshoppen Guldsmed Østergaard, som ikke bare er en døgnflue, men har bevist sit eksistensgrundlag gennem lang tid. Der er mange varer i shoppen og i det store udvalg er der helt sikkert noget for dig, deriblandt også den vare du kigger på lige nu. Ved at købe dine varer i en webshop er priserne bedre- det er effekten af, at den attraktive adresse på strøget ikke er nødvendig, og man dermed sparer meget på huslejen.
Georg Jensen 2025 Heritage øreclips i sølv kun kr. 1975.00
Du skal have i tankerne, når du handler online, begunstiges du af bedre rettigheder, end loven foreskriver for de fysiske butikker. Du skal kunne returnere dine varer i 14 dage. når du har handlet dine varer, og nogle webshops har valgt at give mere og nogle giver endda et helt års returret. En stor fordel for dig som forbruger er, at webshops har deres priser online, og det gør en prissammenligning let, i de mange webshops der er på det danske marked. Og du kan endda gøre det super hurtigt, det er bare lige at finde de shop, der sælger din vare. Ved at købe dine varer online, slipper du for, at bæreposen med varerne går i stykker på vej hjem. Webshoppen kan sende produkterne hjem til dig, eller du kan bede dem om at sende til dit arbejde i stedet for, og få den løsning, der passer bedst for dig. De tider med at stå i kø er længe forbi – i dag handler vi online og så det er direkte til kassen, når du er færdig med at handle, så undgår du skrigende unger, der plager deres forældre om slik og søde sager.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.











6 reviews for Georg Jensen 2025 Heritage øreclips i sølv