Populære varer
-

Sif Jakobs Princess round ørestikker i forgyldt med pink cubic zirkonia Ø 3 mm
kr. 399,00 -

Ole Lynggaard hjertelås i 18 kt. guld med 60 brillanter, ialt 0,46ct.
kr. 36.900,00 -

Mads Z Four Seasons Autumn 14 kt. guld ørestikker
kr. 8.950,00 -

CERTINA DS Action Powermatic 80 herreur i stål med lænke, blå skive
kr. 6.900,00 -
Tilbud!

Hultquist Golden Cosmo forgyldt halskæde med ferskvandperler og zirkoner
Den oprindelige pris var: kr. 800,00.kr. 480,00Den aktuelle pris er: kr. 480,00. -

Certina DS automatic, cremehvid skive med sort læderrem
kr. 17.400,00 -

Sif Jakobs Ferrara forgyldt halskæde med vedhæng og hvide zirkoner
kr. 999,00 -

INEX DAMEUR – BICOLOR MED LÆNKE
kr. 898,00
Georg Jensen Daisy armbånd forgyldt og hvid emalje
kr. 1.250,00
Super flot Daisy armbånd fra Georg Jensen. armbånd er lavet i forgyldt sterling sølv med en klassisk hvid emalje.Super flot Daisy armbånd fra Georg Jensen. armbånd er lavet i forgyldt sterling sølv med en klassisk hvid emalje.
> … læs mere her
Beskrivelse
Georg Jensen Daisy armbånd forgyldt og hvid emalje Varefakta
- Navn: Georg Jensen Daisy armbånd forgyldt og hvid emalje
- Pris: kr. 1250.00
- Mærke: Georg Jensen
- Prisgaranti: Ja
- Fri Fragt: Ja
- Direkte link
- Fortrydelsesret: 14 dage
Mange leder efter den billigste Georg Jensen Daisy armbånd forgyldt og hvid emalje på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: gå til shop
Køb Georg Jensen Daisy armbånd forgyldt og hvid emalje for kun kr. 1250.00 allerede i dag, så sendes den direkte hjem til dig.
Georg Jensen Daisy armbånd forgyldt og hvid emalje fra Georg Jensen
Georg Jensen Daisy armbånd forgyldt og hvid emalje kan man finde her i shoppen blandt alle varerne i varegruppen Smykker > Armbånd > Armbånd – forgyldt. Husk du får hele lovpligtige 14 dages returret til at sikre dig mod fortrydelse af købet af din vare. Det er efterhånden velkendt at online shoppere køber deres Georg Jensen Daisy armbånd forgyldt og hvid emalje i den kendte webshop Guldsmed Østergaard, der virkelig har samlet toppen af de mest populære varer. I det store udvalg af varer går mange på jagt efter deres mål, og der er det oplagte valg den vare du kigger på lige nu. Køber du varer online kan priserne være lavere- det er effekten af, at den attraktive adresse på strøget ikke er nødvendig, og man dermed sparer meget på huslejen.
Georg Jensen Daisy armbånd forgyldt og hvid emalje kun kr. 1250.00
Vidste du, at hver gang du køber noget i en af de danske webshops, er du stillet lidt bedre, som ikke er en selvfølge i fysiske butikker. Den danske lovgivning giver dig 14 dages returret. efter du har foretaget dit køb på nettet, og nogle webshops har valgt at give mere og forlænger din returret til mere end de 14 dage. Husk også på, at du online har et kæmpe udvalg, som gør det let at sammenligne priser, blandt de mange udbydere af varer, der findes online. Og du kan faktisk sammenligne priser direkte på din mobiltelefon i bussen eller toget. En af de store fordele når du handler online, er du slipper for, at du ikke kan bære alle din varer på én gang og skal gå flere gange frem og tilbage til bilen. Webshoppen kan sende produkterne hjem til dig, alternativt kan de sendes til dig arbejde, du skal bare huske at vælge den rigtige adresse. I dag er der ingen grund til at skulle stå i kø ved en kasse – ved online handel så gå let og ubesværet direkte til kassen, når du er færdig med at handle, så det er slut med at blive irriteret over langsomme mennesker i køen.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.











29 reviews for Georg Jensen Daisy armbånd forgyldt og hvid emalje