7876 8672 - Denne side er et produktkatalog og linker til shops med produkterne [email protected]
Vælg en side

Georg Jensen Daisy Layered ring i guldbelagt med hvid emalje

Varenummer (SKU): 20001672 Kategori: Tag:
Flere billeder

kr. 1.975,00

(73 kundeanmeldelser)

Super flot Daisy ring fra Georg Jensen. Ringen er lavet i forgyldt sterling sølv med en klassisk hvid emalje i de finde blomster.Super flot Daisy ring fra Georg Jensen. Ringen er lavet i forgyldt sterling sølv med en klassisk hvid emalje i de finde blomst … læs mere her

Er Georg Jensen Daisy Layered ring i guldbelagt med hvid emalje på lager?

Annonce
Køb Georg Jensen Daisy Layered ring i guldbelagt med hvid emalje

Beskrivelse

Georg Jensen Daisy Layered ring i guldbelagt med hvid emalje Varefakta

  • Navn: Georg Jensen Daisy Layered ring i guldbelagt med hvid emalje
  • Pris: kr. 1975.00
  • Mærke: Georg Jensen
  • Prisgaranti: Ja
  • Fri Fragt: Ja
  • Direkte link
  • Fortrydelsesret: 14 dage

Mange leder efter den billigste Georg Jensen Daisy Layered ring i guldbelagt med hvid emalje på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: gå til shop

Køb Georg Jensen Daisy Layered ring i guldbelagt med hvid emalje for kun kr. 1975.00 allerede i dag, så sendes den direkte hjem til dig. 

Georg Jensen Daisy Layered ring i guldbelagt med hvid emalje fra Georg Jensen

Georg Jensen Daisy Layered ring i guldbelagt med hvid emalje kan på grund af dens store popularitet nu findes i kategorien Smykker > Ringe > Ringe – forgyldt. Det er ret godt at du får lovpligtige 14 dages returret hvis du skulle fortryde dit køb din vare. Den gode service betyder at rigtig mange i Danmark køber deres Georg Jensen Daisy Layered ring i guldbelagt med hvid emalje online hos webshoppen Guldsmed Østergaard, som ikke bare er en døgnflue, men har bevist sit eksistensgrundlag gennem lang tid. I det store udvalg af varer kan du helt sikkert finde noget du kan li, og der kan klikkes køb på den vare du kigger på lige nu. Køber du varer online er varerne billigere- det er effekten af, at den attraktive adresse på strøget ikke er nødvendig, og man dermed sparer meget på huslejen.

Georg Jensen Daisy Layered ring i guldbelagt med hvid emalje kun kr. 1975.00

Når webshops leverer dine produkter, får du andre fordele, som ikke nødvendigvis findes i fysiske butikker. Du skal kunne returnere dine varer i 14 dage. når produkterne er købt online, der er endda shops, der vælger at give mere og det kommer dig tilgode som forbruger. Oveni returretten har du online også et ret stort udvalg af varer og shops, og det er let at gennemskue, hvilken pris og betingelser der er bedst, på tværs af forskellige webshops. Og du kan faktisk sammenligne priser når du har lyst, uden at være afhængig af butikkers åbningstider. Den helt stort fordel ved købe produkterne online er at slippe for, at varens pris er forskellige fra skiltet og til kasseapparatet, så du skal stå i kø bagefter for at få den rigtige pris. Dine varer bliver sendt direkte hjem til dig, eller du kan bede dem om at sende til dit arbejde i stedet for, og få den løsning, der passer bedst for dig. Glem alt om at stå i kø, hvor ekspedienten lige skal ringe til en anden for at høre, hvorfor prisen ikke går ind til det rigtige. Når handlen foregår online det er slut med dårlig køkultur og vrissende mennesker, så det er slut med at blive irriteret over langsomme mennesker i køen.

73 reviews for Georg Jensen Daisy Layered ring i guldbelagt med hvid emalje

    Vær den første til at anmelde “Georg Jensen Daisy Layered ring i guldbelagt med hvid emalje”