Populære varer
-

Sif Jakobs Princess round ørestikker i forgyldt med pink cubic zirkonia Ø 3 mm
kr. 399,00 -

Ole Lynggaard hjertelås i 18 kt. guld med 60 brillanter, ialt 0,46ct.
kr. 36.900,00 -

Mads Z Four Seasons Autumn 14 kt. guld ørestikker
kr. 8.950,00 -

CERTINA DS Action Powermatic 80 herreur i stål med lænke, blå skive
kr. 6.900,00 -
Tilbud!

Hultquist Golden Cosmo forgyldt halskæde med ferskvandperler og zirkoner
Den oprindelige pris var: kr. 800,00.kr. 480,00Den aktuelle pris er: kr. 480,00. -

Certina DS automatic, cremehvid skive med sort læderrem
kr. 17.400,00 -

Sif Jakobs Ferrara forgyldt halskæde med vedhæng og hvide zirkoner
kr. 999,00 -

INEX DAMEUR – BICOLOR MED LÆNKE
kr. 898,00
Georg Jensen Reflect 652H large ørering i sølv – 1 stk.
kr. 1.950,00
Denne store ørering er indbegrebet af statement, og kan både bæres enkeltvis eller som par. Den er designet af Jacqueline Rabun for Georg Jensen og skabt med Reflect kollektionens karakteristiske sammenflettede led. Reflect smykkerne er en hyldest til per … læs mere her
Beskrivelse
Georg Jensen Reflect 652H large ørering i sølv – 1 stk. Varefakta
- Navn: Georg Jensen Reflect 652H large ørering i sølv – 1 stk.
- Pris: kr. 1950.00
- Mærke: Georg Jensen
- Prisgaranti: Ja
- Fri Fragt: Ja
- Direkte link
- Fortrydelsesret: 14 dage
Mange leder efter den billigste Georg Jensen Reflect 652H large ørering i sølv – 1 stk. på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: gå til shop
Køb Georg Jensen Reflect 652H large ørering i sølv – 1 stk. for kun kr. 1950.00 allerede i dag, så sendes den direkte hjem til dig.
Georg Jensen Reflect 652H large ørering i sølv – 1 stk. fra Georg Jensen
Georg Jensen Reflect 652H large ørering i sølv – 1 stk. kan man finde her i shoppen blandt alle varerne i varegruppen Anledning > Student. Der følger også lovpligtige 14 dages returret til at sikre dig mod fortrydelse af købet af din vare. Det overrasker ikke nogen, at der er mange der køber Georg Jensen Reflect 652H large ørering i sølv – 1 stk. hos den populære shop Guldsmed Østergaard, som giver dig det store udvalg til de rigtige priser. Det store vareudvalg giver en stor pulje af varer, og her er der helt sikkert noget for dig, og der er det oplagte valg dette produkt. Købes der ind i online webshops kan priserne findes lavere end i butikker- det er effekten af, at den attraktive adresse på strøget ikke er nødvendig, og man dermed sparer meget på huslejen.
Georg Jensen Reflect 652H large ørering i sølv – 1 stk. kun kr. 1950.00
Handler du varer i en dansk webbutik, er betingelserne lidt gunstigere, end hvis du handler i en fysisk butik. Produkter der handles i en dansk shop, skal have 14 dages returret. efter du har købt dine varer, en del shops efterhånden giver endnu mere end de 14 dage, de er forpligtet til. At webshops har alt liggende klar til dig online, betyder også at deres priser online, og det at sammenlligne priser bliver en leg, iblandt alle de shops der sælger det, du er ude efter. Og du kan endda gøre det direkte på din mobiltelefon i bussen eller toget. En anden ting du også slipper for, at du ikke kan bære alle din varer på én gang og skal gå flere gange frem og tilbage til bilen. Webshoppen sender din varer direkte til din adresse, eller de kan blive sendt til din arbejdsplads, du skal bare huske at vælge den rigtige adresse. Den irriterende kassekø undgår du ved at handle online der er ingen kø online – det er bare direkte til betaling, og så er du videre, så behøver du ikke længere forudsige, hvilken kø der er hurtigst – vi gætter aldrig rigtigt alligevel.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.











49 reviews for Georg Jensen Reflect 652H large ørering i sølv - 1 stk.