Populære varer
-
Sif Jakobs Princess round ørestikker i forgyldt med pink cubic zirkonia Ø 3 mm
kr. 399,00 -
Sif Jakobs Ferrara forgyldt halskæde med vedhæng og hvide zirkoner
kr. 999,00 -
Sif Jaobs Novara halskæde i forgyldt med stort rundt vedhæng med sorte zirkoner
kr. 999,00 -
INEX DAMEUR – BICOLOR MED LÆNKE
kr. 898,00 -
OLE LYNGGAARD SILVER NATURE RING I SØLV, LET OXYDERET, NR. 2
kr. 950,00 -
CERTINA DS Action Powermatic 80 herreur i stål med lænke, blå skive
kr. 6.900,00 -
Ole Lynggaard hjertelås i 18 kt. guld med 60 brillanter, ialt 0,46ct.
kr. 32.900,00 -
Tilbud
Jane Kønig Reflection V-ring, forgyldt
kr. 337,50
Festina Swiss Made herreur i guldfarvet med sølv skive og sort læderrem
kr. 1.298,00
Det flotte klassiske Festina Swiss Made herreur er lavet i pvd guldfarvet stål med sort krokodillepræget læderrem. Urskiven på Ø 29 mm er sølv med streg timeindeks. Uret er med schweizisk urværk, ridsefast safirglas og er vandtæt til 5 ATM (50 meter).Det … læs mere her
Beskrivelse
Festina Swiss Made herreur i guldfarvet med sølv skive og sort læderrem Varefakta
- Navn: Festina Swiss Made herreur i guldfarvet med sølv skive og sort læderrem
- Pris: kr. 1298.00
- Mærke: Festina
- Prisgaranti: Ja
- Fri Fragt: Ja
- Direkte link
- Fortrydelsesret: 14 dage
Mange leder efter den billigste Festina Swiss Made herreur i guldfarvet med sølv skive og sort læderrem på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: gå til shop
Køb Festina Swiss Made herreur i guldfarvet med sølv skive og sort læderrem for kun kr. 1298.00 allerede i dag, så sendes den direkte hjem til dig.
Festina Swiss Made herreur i guldfarvet med sølv skive og sort læderrem fra Festina
Festina Swiss Made herreur i guldfarvet med sølv skive og sort læderrem ligger i toppen af listen med bedst sælgende varer i webshoppen i den populære kategori Herreur med rem. Du bliver ved købet også tildelt lovpligtige 14 dages returret der giver dig en god sikkerhed, hvis du alligevel ikke skal bruge din vare. Langt de fleste i Norden køber deres Festina Swiss Made herreur i guldfarvet med sølv skive og sort læderrem online hos webshoppen Guldsmed Østergaard, som er den foretrukne shop blandt online shoppere. Der er mange varer i shoppen og i det store udvalg er der helt sikkert noget for dig, det kan jo passende være den vare du kigger på lige nu. Købes der ind i online webshops kan priserne være lavere- det er effekten af, at den attraktive adresse på strøget ikke er nødvendig, og man dermed sparer meget på huslejen.
Festina Swiss Made herreur i guldfarvet med sølv skive og sort læderrem kun kr. 1298.00
Det er faktisk hver gang, når du shopper rundt online, får du andre fordele, som ikke er en selvfølge i fysiske butikker. Du skal kunne returnere dine varer i 14 dage. efter du har købt dine varer, og nogle webshops har valgt at give mere og det kommer dig tilgode som forbruger. En anden fordel ved online shops er, at alle varer og priser ligger online, og det bevirker, at du med få klik kan finde det bedste tilbud, i de mange webshops der er på det danske marked. For at det ikke skal være løgn, kan du endda lave en prissammenligning direkte på din mobiltelefon i bussen eller toget. Når du handler online er du også fri for, at skulle indrette sig efter, hvornår butikkerne synes, de skal holde åbent. Shoppen sender din produkter til din adresse, eller de kan blive sendt til din arbejdsplads, og det giver en god fleksibilitet for dig. Den irriterende kassekø undgår du ved at handle online der er ingen kø online – det er bare direkte til betaling, og så er du videre, så undgår du skrigende unger, der plager deres forældre om slik og søde sager.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
109 reviews for Festina Swiss Made herreur i guldfarvet med sølv skive og sort læderrem